Hakkımızda

Artı Bilgisayar A.Ş. Troy Apple Premium Reseller

Artı Bilgisayar 1992 yılında, bilgisayar sektöründe ofis otomasyonu amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan, yazılım/donanım desteği sağlayan, satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.


Türkiye'deki en büyük APR (Apple Premium Reseller) olarak 27 yıldır hizmet veren şirketimiz, bu tarihten beri en çok Apple satan firma unvanını korumaktadır ve her yıl ana tedarikçimiz Bilkom tarafından aldığımız birincilik plaketleri ile bu başarımız ödüllendirilmektedir.

Mağazalarımız dünyadaki konseptlere uygun olarak dizayn edilmiş olup, şirketimiz müşterilerine Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı ve teknik ekibimiz ile satış sonrası destek sunmaktadır. 2006 yılında açılan Troy - Kanyon mağazamız Avrupa Yakası'nın ilk Apple Premium Reseller'ıdır. Yine 2006 yılında açılan online satış sitemiz kolaycaal.com, Artı Bilgisayar’ın sunduğu hizmetleri müşterilerine sunma amacı taşımakta, teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır.


2009 yılında açılan ikinci Troy - City's mağazamızı, 2012 yılında açılan Troy - Capitol mağazamız takip etmiştir. Yine 2012 yılında açılan online satış sitemiz troyestore.com, Troy Apple mağazalarının internete açılan yüzüdür. troyestore.com Troy mağazalarımızdaki tüm Apple ürünlerini ve geniş ürün yelpazesine sahip Apple aksesuarlarını müşterilerine cazip indirim fırsatlarıyla sunmaya devam etmektedir.

Haziran 2013'te ise Troy Marmarapark Beylikdüzü mağazamız Türkiye'nin en büyük Apple Premium Reseller'ı olarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Ağustos 2013'te ise ilk İstanbul dışı mağazası Markantalya AVM Antalya'da açmıştır.

2016 yılı itibariyle İzmit 41 Burda mağazamız açılmıştır.

27 yıllık geçmişi ve uzman kadrosu ile Artı Servis, 98% müşteri memnuniyeti ve 84% müşteri sadakati ile Apple Yetkili Servisleri arasında örnek gösterilen servis konumundadır.


Türkiye'nin en büyük Apple Premium Reseller


Haziran 2013'te Troy Marmarapark Beylikdüzü mağazamız Türkiye'nin en büyük Apple Premium Reseller'ı olarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

98% müşteri memnuniyeti ve 84% müşteri sadakati


27 yıllık geçmişi ve uzman kadrosu ile Artı Servis, 98% müşteri memnuniyeti ve 84% müşteri sadakati ile Apple Yetkili Servisleri arasında örnek gösterilen servis konumundadır.

ARTI Bilgisayar A.Ş. ve TROY mağazaları tüm çalışanlarıyla bütün faaliyetlerini müşterisinin memnuniyeti ve ihityacı için yoğunlaştırmayı, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi, ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmeyi ve israfı ortadan kaldırmayı ilke olarak hedeflemiştir.

ARTI Bilgisayar her zaman yeniliklere açık şekilde, teknolojiyi yakından takip ederek kendisini geliştirmeyi ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke olarak benimsemiştir.


İsteyen herkes mağazamıza gelerek ürünlerimizi görebilir, dokunabilir, istediği yazıcıdan çıktı alarak satın alma kararını çok daha sağlıklı şekilde verebilir.

Hedefimiz önce hizmet, sonra satıştır.

ARTI Bilgisayar A.Ş.

Bu Sadece Başlangıç

Eğitim

Mac’inizden ve iOS cihazınızdan daha fazla keyif alabilmenizi ve daha verimli olabilmenizi sağlamak için dersler, demolar ve etkinlikler sunuyoruz.


Kurulum Hizmetleri

Sürekli güncel ve çalışır durumda olmanızı sağlamak için gerekli ek donanımları ve yazılımları kurmayı üstlenebiliriz.


Onarımlar

Apple sertifikalı personel, sorularınıza cevap vermek, sorun gidermek ve onarım yapmak için sürekli hazırdır.


Hizmetler ve fiyatlar ile ilgili daha fazla bilgi için mağaza personelimize danışın.

*Tüm hizmetler mağaza içinde geçerlidir.

 • Solution Expert Education

  Yetkili Satıcı

 • Premium Reseller

  Yetkili Satıcı

 • Authorized Service Provider

  Yetkili Servis

 • Casper Suite

  Yetkili Satıcı

 • Adobe Creative Cloud

  Yetkili Satıcı

 • LocknCharge

  Yetkili Satıcı